Zebegény 2015-re közel 2.8 millió forintot kapott IFA támogatásként, melynek elköltésére a bizottságok javaslatokat tettek. Az óvodavezetői pályázat kiírásával kapcsolatosan a képviselők úgy döntöttek, hogy a jelenlegi vezető megbízatását hosszabbítják meg egy évvel. A Danubia Televízióval kötött megállapodást szintén meghosszabbítják.
Ezt követően képviselők jóváhagyták a polgármester 2015. évi szabadságolásának ütemezését. A 2014. évi karbantartási terv végrehajtásáról szóló beszámolót tárgyaló napirendi pontban Hutter Jánosné ismertette az elvégzett munkákat; majd Krebsz Gábor számolt be a közelmúltban elvégzett településüzemeltetési feladatokról.
Az utolsó napirendi pontban a polgármester tájékoztatta a képviselőket, hogy a Pénzügyi Bizottság meghallgatta az Optimális Kft. alkuszcég képviselőjét. Ennek eredményeként a bizottság javasolta a képviselő-testületnek, hogy bízza meg a céget az önkormányzat jelenlegi vagyonbiztosításának átfogó felülvizsgálatával. A testület a javaslatot megszavazta.
